Що спільного між сумнівними реабілітологами з Миротворця, наркоманами та Брюховичами

Курортне селище Брюховичі що входить до складу Львівської ТГ перетворили на базу реабілітації заїжджих наркоманів?

17.07.2024
Що спільного між сумнівними реабілітологами з Миротворця, наркоманами та Брюховичами
Фото з Facebook Москаленко Олега

Як стало відомо Гал-інфо, в селищі Брюховичі, що у Львові почастішали випадки виявлення людей, які нібито проходять там реабілітацію від алкогольної ти наркозалежності. Довідки про цю реабілітацію видає Громадська організація “Місто вільних”.

“Додамо, що основними учасниками так званої “реабілітації” є внутрішньо переміщені особи“, – наголосили у виданні.

Як зазначено в реєстрі YouControl, ГО “Місто вільних” дійсно може здійснювати діяльність з надання соціальної допомоги без забезпечення проживання, надання послуг догляду із забезпеченням проживання для осіб похилого віку та інвалідів та надання послуг догляду із забезпеченням проживання для осіб з розумовими вадами та хворих на наркоманію.

На Facebook-сторінці ГО ведеться в основному релігійна пропаганда так званої церкви “Нове покоління”. Однак остання діяльність там велася ще в 2022 році. Діяльність самої церкви проводиться за інформацією на їхній Fb-сторінці у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді (Площа Євгена Петрушевича 2).

Фото з Facebook Москаленко Олега

Засновниками даної ГО, яку зареєстрували 29.10.2019 року в селі Ременів Кам’янка-Бузького району, є два мешканці Донецька Максим Петров та Олег Москаленко (який ще в 2020 році у своєму Facebook розповідав, що був наркоманом). Головою правління цієї ГО з 2021 року є Карен Асрян.

“Зазначимо, що за даними YouControl, в базі сайту “Миротворець” є інформація про Москаленка Олега Вікторовича з міста Донецька, який за даними сайту є учасником незаконних збройних формувань. А також про Петрова Максима Володимировича, який був внесений в реєстр осіб, які переховуються від органів влади. Водночас YouControl зазначає, що ймовірність збігу в даних випадках не перевищує 4%. Далі буде”, – підсумували у виданні.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.