СБУ оголосила набір у новий штурмовий підрозділ

Перевагу надаватимуть людям, які пройшли службу у спеціальних військових підрозділах: снайпери, інженери, спеціалісти з телекомунікацій, авіанавідники, коригувальники артилерійського вогню, оператори РСЗВ, ПТРК, БпЛА, водії бойових машин та інші.

15.02.2023
СБУ оголосила набір у новий штурмовий підрозділ
Фото: умовне

“Наші воїни проводять унікальні спецоперації, виконують завдання у найгарячіших точках і разом із Силами оборони звільняють рідну землю. У тебе є можливість захищати Україну пліч-о-пліч з ними, рухаючись до спільної Перемоги”, – повідомляють у пресслужбі СБУ. 

Кандидати мають відповідати наступним критеріям:

  • вмотивованість, відповідний рівень фізичної та психологічної підготовки;
  • наявність бойового досвіду;
  • високі професійні якості.

Деталі можна дізнатись за номером: +38 067 650 68 30.

Нагадаємо, на Тернопільщині перші добровольці проходять конкурсний відбір у штурмову бригаду “Лють”.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.