Росіянам не вдасться занурити Україну у блекаут

Дуже добрі новини від енергетиків. Рашисти вже негодні роздовбати нашу енергомережу в хлам. Тепер вже не треба боятись, що один “прильот” оберне Україну в тотальний блекаут на тиждень і ми всі замерзнемо.

02.02.2023
Росіянам не вдасться занурити Україну у блекаут
Фото: умовне

Якщо у жовтні-листопаді рашисти були здатні на запуски 70 ракет, і вони за раз розбивали десятки наших трансформаторів. То зараз їхня ракетна спроможність впала вдвічі, а потужності нашої ППО зросли так, що результативність нальотів на енергооб’єкти впала майже до нуля.

Також наші енергетики навчились супершвидко ремонтувати побиті мережі. Реально це було відкриття навіть для них, що ремонт підстанції до війни – це була ціла подія, а зараз робиться на раз. Тому у мене в останні тижні світло є набагато частіше, ніж зникає.

Дтеківці теж фігачать. Відновили кілька енергоблоків на Заході, розфігачені прямим попаданнями ракет. По першим фоткам здавалось, що це ужасний піздєц на роки. Але вже піднімають блоки. 

Коротше. Якщо не буде якихось сюрпризів – у нинішньому режимі відключень допетляємо до тепла. А там енергоспоживання впаде. Тобто відключень енергії з приходом теплої весни має стати менше. Вже не має бути як листопаді, коли ми гордились виживанням по кілька діб без світла.

На жаль, без Запорізької АЕС нам не вдасться гарантовано позбавитись дефіциту енергії. Бо це реально велетенська станція. Вона забезпечувала майже третину українського виробітку енергії. І коли рашистів звідти випхаємо, вони гарантовано підірвуть все, що зможуть без загрози ядерної катастрофи. І це за місяці відновити навряд чи вдасться. Тому 2023 рік скоріше за все пройдемо з відключеннями світла. Але будівельники вже працюють над проєктами підстанцій з захистом від ракет. 

Будемо ставати броненосцями, а що робить.

Юрій Ніколов

Джерело

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.