Робоча група, яка контролює використання бюджетних коштів на Львівщині, розглянула 17 закупівель

Сьогодні, 27 жовтня, у Львівській ОВА відбулося друге засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

27.10.2023
Робоча група, яка контролює використання бюджетних коштів на Львівщині, розглянула 17 закупівель

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Під час засідання заслухали представників 13 громад області – Львівської, Бориславської, Бродівської, Дрогобицької, Жовтанецької, Івано-Франківської, Лопатинської, Новокалинівської, Оброшинської, Старосамбірської, Східницької, Шегинівської та Яворівської.

Зокрема, розглянули звернення щодо двох закупівель, яке надійшло до ЛОВА електронною поштою і стосувалося ремонту доріг в Оброшинській громаді загальною вартістю 25,5 млн грн.

За результатами засідання робоча група вирішила:

  • за розглянутими закупівлями 12-ти громад (серед них – вищезазначені закупівлі Оброшинської громади): Західному офісу Державної аудиторської служби України доручити здійснити моніторинг у частині проведення закупівельної процедури, укладення та виконання договорів підряду, а правоохоронним органам – здійснити контроль в межах компетенції за реалізацією вказаних проєктів;
  • трьом громадам, а саме – Івано-Франківській, Яворівській та Дрогобицькій, рекомендувати під час найближчих засідань сесій відповідних рад переглянути доцільність та пріоритетність видатків, згідно з розпорядженням начальника Львівської ЛОВА №932/0/5-23ВА від 05.10.2023 «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану».

Повний запис сьогоднішнього засідання робочої групи можна переглянути за посиланням.

Минулого тижня за підсумками першого засідання робочої групи запланували скасувати одну закупівлю на суму 5,2 млн.  Також 5 громадам група рекомендувала переглянути доцільність здійснення закупівель під час найближчих засідань сесій відповідних рад.

Наступне засідання запланували на п’ятницю, 3 листопада.

Якщо ви виявили некритичні та непріоритетні, на вашу думку, закупівлі, інформуйте Львівську ОВА: [email protected]. Їх розглянуть під час одного з наступних засідань. 

Довідково:

Робочу групу, яка контролює належне використання бюджетних коштів у нашій області, створили з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.