Рівень об’єктивності – це рівень порядності

Історія про дорогу до санаторію у Східниці Львівської області набула великого резонансу. На даний час ведуться суперечки: друкувати чи не друкувати іншу точку зору.

11.09.2024
Рівень об’єктивності – це рівень порядності
На фото: праворуч -- найкращий піар-менеджер Львівщини Андрій Садовий з котом Левчиком. Фото: пресслужба міської ради

Головний редактор вирішив не друкувати. На мій погляд, якщо людина, про яку йде мова в публікаціях, хоче сказати слово, не можна закрити їй рота за жодних обставин. Це золоте правило: вислухай.

Інша справа, що це вже не гра в одні ворота, і не так все однозначно з цією дорогою. Мені цікаво було прочитати, що дорога була закладена в генеральний план в 2012-му, що там заплановано велике житлове будівництво, що цей мікрорайон отримає нове життя, а не тільки санаторій, в якому, до речі, буде створено 150 робочих місць. А інформація про те, що власник санаторію відмовився від компенсації від держави на інфраструктуру на десятки мільйонів грн, кардинально змінює акценти. Чому б ці факти не донести до читачів. Вони тільки доповнять публікацію.

З того приводу хочу навести слова професора Володимира Здоровеги: «Рівень об’єктивності журналіста – це рівень його порядності».

Та головні події на Львівщині попереду. Демобілізація майора Олександра Ганущина з лав ЗСУ, колишнього голови обласної ради, обіцяє львівському політикуму гарячі дні. Незабаром побачимо на регіональному рингу мера Андрія Садового, Олександра Ганущина і голову ОДА Максима Козицького та їхні олігархічні ЗМІ.

Хочеться сказати одне: не дуркуйте!!! Панове, під час війни не грайтеся в політичні ігри. Ми всі від цього тільки програємо.

З найкращими побажаннями з Черкащини садівник, городник і пенсіонер Богдан Кушнір.

P.S. Уважно спостерігаю за життям рідної Львівщини.

Богдан Кушнір

Джерело

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.