Ректор Львівської політехніки обговорив можливість об’єднання закладів з ректором Української академії друкарства

21 лютого відбулася зустріч ректора НУ «Львівська політехніка» Юрія Бобала з ректором Української академії друкарства Богданом Дурняком.

22.02.2024
Ректор Львівської політехніки обговорив можливість об’єднання закладів з ректором Української академії друкарства

Як повідомили у пресслужбі “Львівської політехніки”,  ця зустріч стала підсумком розширеного засідання Спілки ректорів (долучилися майже 100 керівників ЗВО) за участі міністра освіти і науки України Оксена Лісового, заступника міністра Михайла Винницького, генерального директора директорату фахової передвищої, вищої освіти Олега Шарова, ексміністрів Лілії Гриневич, Станіслава Ніколаєнка, Сергія Шкарлета, Михайла Згуровського, Сергія Квіта і Василя Кременя.

Як зазначив Юрій Ярославович, розмова пройшла в позитивному і конструктивному руслі: “Ми обговорили важливість збереження унікальних аспектів Української академії друкарства, розвитку освітніх програм, вдосконалення структури цього закладу вищої освіти, забезпечення гарантій для науково-педагогічних працівників і студентів, відповідно до законодавства України”.

Також буде заплановано низку зустрічей із викладачами та студентами Української академії друкарства.

“Вже сьогодні можу запевнити: у разі приєднання жоден працівник цього ЗВО не буде звільнений. Більше того, ми забезпечимо додаткові можливості для професійного розвитку науково-педагогічних працівників. Також не зміниться розмір оплати за навчання та проживання для теперішніх студентів. Крім того, слід наголосити, що студенти завершать навчання за тими спеціальностями та освітніми програмами, на які вступали”, ― додав Юрій Ярославович.

Наступну зустріч ректори запланували провести наступного тижня.

Нагадаємо, «Львівська політехніка» поглиблює співпрацю з компанією «Боїнг». Студентів та викладачів запрошують відвідати спеціалізовані семінари-лекції компанії «Боїнг Україна», які допоможуть докладніше ознайомитися з тонкощами авіаційної галузі.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.