Проросійського політика Ігора Шурму вигнали з трибуни на матчі «Карпат»

27 квітня відбувся матч «Полтава» – «Карпати» 6-го туру другого етапу Чемпіонської групи Першої ліги.

28.04.2024
Проросійського політика Ігора Шурму вигнали з трибуни на матчі «Карпат»

Як повідомив військовослужбовець Антон Петрівський, ФК “Карпати” виграли на виїзді в СК “Полтава” та вийшли в українську Прем’єр-лігу.

“Вдалось викроїти час і з’їздити в Полтаву на цей матч. Не обійшлось без інциденту. На матчі з’явився Ігор Шурма. Це – львівський медведчуківець, який свого часу активно проявився в антиукраїнській діяльності. Довелось провести з ним роз’яснювальну роботу”, – зазначив Петрівський.

На відео присутня нецензурна лексика.

Ігор Шурма є відомим львівським проросійським колаборантом. Близько і давно товаришує з головним тренером «левів» Мироном Маркевичем. У Львові його навіть обливали свинячою кровʼю. Його син – один з керівників Офісу Президента. У яких вони стосунках зараз – незʼясовано.

“Депутат Опозиційного блоку Ігор Шурма в свинячій крові. Це Львів”, – повідомив 15 липня 2015 року журналіст Олег Радик та опублікував фото політика.

Довідково:

У 2017 році Ігор Шурма підписав подання, на підставі якого Конституційний суд України скасував статтю Кримінального кодексу про незаконне збагачення.

У 2015 році був призначений міністром охорони здоров’я в Опозиційному уряді.

Відмовився визнавати “ДНР” та “ЛНР” терористичними організаціями, пояснюючи це тим, що “у кожному середовищі є погані люди”. У ВР не голосував за визнання росії країною-агресором, пояснивши це тим, що “країни Європи цього поки не визнали”.

Крім того він саботував голосування за прийняття державного бюджету, заборону комуністичних символів і голосував проти законопроекту про мирне врегулювання в окремих районах Донецької та Луганської областях і звільнення Криму.

Того ж року заперечував, що Голодомор був геноцидом українського народу і публічно відмовився вшанувати пам’ять його жертв. Також Шурму облили свинячою кров’ю після прес-конференції, яку нардеп давав з нагоди відкриття своєї громадської приймальні у Львові.

У 2014 році став народним депутатом 8 скликання від “Опозиційного Блоку” (№27 у списку) як безпартійний. Член Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

У 2010 році був обраний депутатом Харківської обласної ради за списком “Партії регіонів”, того ж року став членом партії. З 2010 до 2013 року обіймав посаду заступника голови Харківської ОДА.

У 2007-2010 роках був першим заступником голови СДПУ(0) Юрія Загороднього.

У 2006-2010 роках працював заступником Харківського міського голови.

У 2007 році керував передвиборчим штабом “Партії регіонів”.

У 2006-2007 роках був радником Харківського мера Михайла Добкіна.

У 2006 році балотувався до Верховної Ради (номер 22 у списку) та до Львівської міської ради від “Опозиційного блоку “НЕ ТАК!”.

Того ж року він заснував організацію “Системи воєнізованих ігор молоді”, актив якої пізніше став ядром нині заборонених в Україні організацій Оплот і Антимайдан. Фінансування організації здійснювалося партією СДПУ(О), Міністерством молоді та спорту України, місцевими бюджетами та безпосередньо Ігорем Шурмою разом з держзрадником Віктором Медведчуком.

У 2004-2005 роках активно підтримував Віктора Януковича під час президентських виборів і в ході Помаранчевої революції.

У 2002 році був обраний до Верховної Ради 4 скликання 24 номером у списку СДПУ(о). Член комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства. Того ж року став заступником голови партії.

З 2000 року – член Політради та голова Львівської обласної партійної організації СДПУ(о). Член партії з 1999 року.

У 1998-2001 роках обіймав посаду начальника відділу планування, обліку і підготовки кадрів Львівського обласного управління охорони здоров’я. З 1996 до 1998 року – директор ТОВ “Декада-Львів”.

У 1995-1996 роках завідувач відділу обласного підприємства “Медтехніка”. До того працював лікарем в обласній профспілці лікарів та СЕС, старшим лаборантом кафедри фармхімії ЛНМУ ім.Данила Галицького, санітаром швидкої допомоги та фрезерувальником на заводі.

Закінчив Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького за спеціальністю “лікар-гігієніст-епідеміолог” та НАДУ при Президентові України за фахом “державне управління”.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.