Представники Львівського медуніверситету взяли участь у світовому конгресі офтальмологів

23-24 лютого у Любліні в Польщі відбувся світовий конгрес офтальмологів «Новини в офтальмології – освіта і практика», до участі в якому були запрошені провідні фахівці із 12 країн світу.

28.02.2024
Представники Львівського медуніверситету взяли участь у світовому конгресі офтальмологів

Про це повідомили у пресцентрі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Конгрес проводився під патронатом ректора Люблінського медичного університету, професора Войцеха Залуски і в.о. ректора Львівського медуніверситету, доктора медичних наук Ореста Чемериса, а також Любельської Унії Цифризації.

Вперше реєстрація для учасників з України за ініціативи професора Рейдака була безкоштовною.

“Конгрес відкрили професор Роберт Рейдак (проректор Люблінського медичного університету, президент Польського товариства хірургів-офтальмологів) та професор Андрій Зіменковський (завідувач кафедри менеджменту в охороні здоров’я, фармакотерапії і клінічної фармації ЛНМУ, керівник центру інновацій в охороні здоров’я і цифрової медицини). Власне, ці дві медичні спільноти активно реалізують спільний проєкт – «Розвиток транскордонної телемедичної системи на прикладі офтальмологічних оглядів в умовах збройного конфлікту ‒ аналіз та рекомендації», то ж мали про що розповісти загалу”, – йдеться у повідомленні.

Адміністрацію Львівського університету представляла декан медичного факультету професор Марта Колішецька.

Професор Андрій Зіменковський вручив Войцеху Залусці «Подяку Львівської військової обласної адміністрації» та пам’ятний знак «Заслужений для Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького». Натомість, професора Андрія Зіменковського нагородили медаллю Унії Любельської.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.