Потяг «Варшава – Рава-Руська» продовжить свій маршрут до Брюховичів

“Укрзалізниця” має намір максимально дотягнути до Львова по колії європейського стандарту 1435 мм маршрут поїзда Варшава – Рава-Руська, запуск якого запланований на середину жовтня поточного року.

29.09.2023
Потяг «Варшава – Рава-Руська» продовжить свій маршрут до Брюховичів

Як повідомляє ЦТС,  очільник АТ УЗ Євген Лященко зазначив:

“У нас у жовтні запускається проект пасажирського сполучення Варшава – Рава-Руська – Брюховичі (населений пункт у передмісті Львова, 8 км). І якщо ми хочемо зробити повноцінний маршрут Львів-Варшава, нам потрібно буде модернізувати всю ділянку Рава-Руська – Брюховичі (54 км), щоб зайти у Львів колією 1435 мм з цього напрямку”.

ЦТС звернувся за роз’ясненнями в АТ “Укрзалізниця”, на що в “Пасажирській компанії” уточнили, що в жовтні, як і було анонсовано, поїзди запускаються на маршруті між польською столицею і прикордонною станцією Рава-Руська. І в жовтні ж виконуватимуться роботи по модернізації і добудові євроколії до Брюховичів. При цьому в пресслужбі натякнули, що роботи вже наближаються до завершення.

Щодо можливості будівництва євроколії до львівського залізничного вокзалу Євген Лященко зауважив, що “завести нові колії 1435 мм напряму на вокзал – це мало реально”.

“Подаватимемо окремий проект Львівського транспортного вузла, на який буде сходитись як велика кількість європейських пасажирських маршрутів, так і значний обсяг вантажних перевезень”, – сказав у інтерв’ю топ-менеджер.

Також Лященко відзначив необхідність модернізації у цьому контексті євроколії на маршруті Мостиська-Скнилів.

Нагадаємо, що поїзд у сполученні Варшава – Рава-Руська вирушить у перший рейс зі столиці Польщі 14 жовтня. У зворотному напрямку потяг вперше відправиться наступного дня, 15 жовтня. На маршруті буде задіяний рейкобус (дизель-поїзд) компанії Stowarzyszenie Kolejowych Przewozów Lokalnych (SKPL). На станції Рава-Руська буде організовано пересадку на поїзд, який доправлятиме пасажирів до/зі Львова. На цьому відтинку курсуватиме дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва КВБЗ.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.