Посадовець на Львівщині привласнив майно та землю на понад 3 млн грн

Керівник держпідприємства “Славське лісове господарство” підозрюють у привласненні 0,35 гектара землі лісгоспу.

26.03.2024
Посадовець на Львівщині привласнив майно та землю на понад 3 млн грн

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

На ділянці розташований “будинок лісника” — будівля площею понад 200 квадратних метрів. За даними слідства, вартість землі й споруди становила понад 3 мільйони гривень. Також слідчі з’ясували, що будинок реконструювали за гроші держпідприємства.

Посадовець — депутат і голова постійної комісії з питань землекористування селищної ради Славської об’єднаної територіальної громади Львівській області. Для привласнення землі й садиби він звернувся від імені своєї дружини до селищної ради по дозвіл щодо виготовлення проєкту землеустрою. Землю лісгоспу подружжя хотіло отримати начебто для ведення особистого господарства.

Після згоди сільради чиновник залучив трьох інженерів-землевпорядників для виготовлення відповідного документа.

“Однак, під час підготовки проєкту інженери “забули” вказати, що земля, так само як і розташована на ній будівля, належить лісгоспу. На підставі цього підробленого проєкту сільрада надала землю дружині посадовця”, — йдеться у повідомленні.

За даними слідства, подружжя не встигло зареєструвати право власності на землю — їх викрили правоохоронці. Керівникові лісгоспу, його дружині та трьом інженерам повідомили про підозру в підробленні та використанні підроблених документів, заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, та службовому підробленні. Санкція статті — позбавлення волі на строк до 12 років.

Наразі підозрюваним обирають запобіжний захід і вирішують питання щодо відсторонення від посади керівника лісгоспу. Триває досудове розслідування.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.