Понад 23 тисячі абітурієнтів зареєструвалися на мультитест на Львівщині

Цьогоріч тестування проводитиметься в одну зміну.

13.05.2024
Понад 23 тисячі абітурієнтів зареєструвалися на мультитест на Львівщині

Як повідомляє “Суспільне”, понад 11 тисяч учасників обрали четвертим предметом тесту англійську мову. Наступними у рейтингу йдуть географія, українська література, біологія, фізика, хімія, німецька, іспанська та французька мови.

“У 2024 році всі учасники складатимуть іспити з чотирьох предметів. Українська мова, математика та історія України – є обов’язковими. Четвертий предмет учасники обирали самі. Це – фізика, хімія, біологія, географія, українська література, англійська, німецька, французька, іспанська мови. Вперше цього року виокремлено українську літературу і додано географію, якої не було в минулі роки”, — зазначила директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Абітурієнти повинні прийти у пункт тестування в призначений день о 9:30, маючи з собою паспорт, сертифікат і запрошення. У персональних кабінетах учасників НМПТ вже є ці запрошення, в яких вказано де і коли відбудеться тестування.

Цьогоріч тестування проводитиметься в одну зміну, хоча у минулі роки було дві зміни.

“Перші дві години діти писатимуть математику та українську мову. Далі матимуть двадцять хвилин перерви. І ще дві години – історію України та той предмет, який обрали. І тільки після завершення роботи над усіма тестами вони отримають свій результат з усіх чотирьох предметів”, — пояснює директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Тестування цьогоріч на Львівщині відбуватиметься в укриттях. У пунктах тестування працюватиме поліція охорони, яка стежитиме за порядком, а також перевірятиме усіх учасників з металошукачами, щоби ніхто не зміг пронести заборонені предмети.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.