Помер легендарний “карпатівець” Богдан Грещак

Колишній форвард львівського клубу Богдан Грещак помер у віці 79 років.

17.07.2023
Помер легендарний “карпатівець”  Богдан Грещак

Про це повідомляє football24.ua.

Вибуховий нападник розпочинав кар’єру у тернопільському Авангарді, потім 2 роки відбігав за львівський СКА, де став чемпіоном України. Грещак отримав підвищення до московського ЦСКА, але важкі травми не дали закріпитися. Рішення реанімувати кар’єру на Батьківщині виявилося цілком виправданим. За 6 років у львівських Карпатах провів 169 матчів та забив 24 голи.

Грещак був у складі легендарної команди “левів”, яка виграла Кубок СРСР 1969 року. Також має 3 матчі та один гол за олімпійську збірну Союзу. Форвард завершив кар’єру лише у 29 років, а потім тренував дитячі та юнацькі команди.

“Сумна новина для львівського та українського футболу… Сьогодні, 17 липня, на 80-му році життя, не стало одного з кращих гравців в історії «Карпат» та українського футболу Богдана Грещака… У 1967-1973 роках Богдан Грещак провів у складі «зелено-білих» 196 ігор, забивши 27 голів. Володар Кубка СРСР-1969, був гравцем олімпійської збірної СРСР. Входив до числа 33-х кращих футболістів СРСР у 1971 р. У 1979-1980 рр. входив до тренерського штабу «Карпат». Не одне десятиліття Богдан Михайлович передавав свій досвід юним футболістам з львівської ДЮСШ «Карпати» (раніше – СДЮШОР-4). А поза футбольним полем був доброю і щирою людиною і чудовими другом…

Висловлюємо щирі співчуття близьким та друзям покійного. Вічная пам’ять…

Про дату та час поховання Богдана Грещака повідомимо додатково“, – зазначив журналіст Юрій Назаркевич.

“Грещак Богдан Михайлович *31.03.1944 – † 17.07.2023.

Прощай Друже і прости!”повідомив на своїй Facebook-сторінці журналіст Олескандр Паук.

На фото Богдан Грещак

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.