Польські фермери заблокували рух у пункті пропуску “Краківець-Корчова”

Протестувальники заблокували рух у шостому пункті пропуску на кордоні з Україною — “Краківець-Корчова”. У черзі там перебуває 1730 вантажівок.

16.02.2024
Польські фермери заблокували рух у пункті пропуску “Краківець-Корчова”

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Блокада кордону розпочалась 16 лютого близько 11:10 на території Польщі на дорозі перед пунктом пропуску «Корчова», суміжному з українським «Краківець».

Ускладнення у русі транспорту можливе як на в’їзд, так і на виїзд з України. Польські фермери не планують блокувати рух автобусів та легкових автомобілів.

Наразі на кордоні із Польщею заблоковані шість пунктів пропуску: “Ягодин-Дорогуськ”, “Шегині-Медика”, “Рава-Руська-Гребенне”, “Угринів-Долгобичув”, “Устилуг-Зосін” та “Краківець-Корчова”.

Нагадаємо, у Польщі фермери 9 лютого розпочали загальнонаціональний страйк. Акція протесту триватиме щонайменше до 10 березня. Протестувальники закликали громадськість підтримати акцію, щоб зупинити «неконтрольоване надходження товарів з України, які імпортуються через відкриття кордону ЄС з цією країною».

Станом на ранок 13 лютого польські фермери блокували п’ять пунктів пропуску. Також вони мають намір заблокувати всі пункти пропуску на кордоні з Україною.

Окрім того, нещодавно на пункті пропуску в Дорогуську виявили потяг з українською кукурудзою, яка зігнила через запроваджені обмеження на ввезення агропродукції з України.

До слова, начальник Львівської ОВА Максим Козицький прокоментував можливість бойкоту польських товарів. Очільник області наголосив, що відносини потрібно вибудовувати не з позиції сили, а на взаємоповазі і спільних цінностях.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.