Половина львів’ян не задоволені роботою Садового

Половина мешканців Львівської громади не схвалюють роботу місцевої влади. Діяльність міського голови не схвалюють 50% опитаних, а роботу Львівської міської ради — 48%.

20.10.2023
Половина львів’ян не задоволені роботою Садового

Про це йдеться у соціологічному дослідженні, проведеному на замовлення громадської мережі ОПОРА, повідомляє Lviv.media.

Серед опитаних респондентів 20% зовсім не схвалюють роботу Садового, радше не схвалюють — 30%, швидше схвалюють — 26%, а цілком схвалюють лише 5% опитаних. Також помітно, що чим старшими є респонденти, тим схвальніше вони відгукуються про діяльність міського голови.

При цьому 63% респондентів задоволені життям у Львівській громаді (53% скоріше задоволені, 9% — цілком задоволені). Лише один відсоток опитаних відповів, що зовсім не задоволений життям у Львові, ще 10% — скоріше не задоволений.

Львів’яни найбільш задоволені якістю та доступністю освіти у громаді, середня оцінка 3,7 з 5 можливих. Також мешканців Львівської громади влаштовує стан доріг, якість житлово-комунальних послуг, екологічна ситуація, медичне забезпечення, соціальний захист, залучення інвестицій та сприяння малому і середньому бізнесу. Місцеві мешканці найбільш не задоволені використанням бомбосховищ та укриттів у громаді. До того ж недостатньою вони вважають прозорість роботи органів місцевого самоврядування та доступність послуг для людей з інвалідністю.

Згідно з результатами дослідження, львів’яни вважають, що в першу чергу гроші міського бюджету мають йти на безпекові питання. З них 86% опитаних вважають за потрібне скерувати гроші на військові цілі, ще майже третина людей спрямували б гроші на облаштування бомбосховищ, укриттів, пунктів незламності та на закупівлю генераторів. Найменш актуальним вважають доброустрій міста, лише 5% спрямували б на це гроші.

Опитування відбувалось упродовж вересня серед мешканців Львівської громади. Методом інтерв’ю “обличчя до обличчя“ опитували людей віком від 18 років. Загалом опитали 400 респондентів, серед яких 37 внутрішньо переміщених осіб. Вибірка є репрезентативною за статтю та віком опитаних. Похибка репрезентативності — +/- 3,46% для значень близьких до 50%.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.