Подружжя Княжицьких задекларувало пʼять автомобілів

Народний депутат Микола Княжицький, який входить до партії «Європейська солідарність», оприлюднив на сайті НАЗК декларацію за 2023 рік – подружжя вказало близько 10 млн грн доходів, левова частка яких від підприємницької діяльності дружини нардепа.

02.05.2024
Подружжя Княжицьких задекларувало пʼять автомобілів

У 2023 році народний депутат отримав 664 тис. грн зарплати у Верховній Раді, його дружина Лариса вказала понад 9 млн грн доходу від підприємницької діяльності та 93 тис. грн зарплати від ТОВ «Новини-ТВ», керівницею та співвласницею якого вона є, повідомляє Zaxid.net.

Лариса Княжицька задекларувала недобудований житловий будинок (132 м2) у Липниках біля Львова, власницею якого вона стала у 2023 році. Щодо нерухомості дружини нардепа, то у 2022 році вона придбала три нежитлових приміщення у Львові (площею по кілька квадратних метрів), а у 2021 році – паркомісце. Окрім цього Лариса Княжицька є власницею квартири у Києві (53,6 м2), кількох ділянок та двох будинків у селі на Прикарпатті.

Микола Княжицький є власником двох квартир (67 м2 та 101,6 м2) та нежитлового приміщення (159 м2) у Києві, а також квартири у Львові (84,3 м2). Княжицькі мають право користуватись будинком (255 м2) та ділянкою (0,2 га) у селі під Києвом.

Подружжя декларує п’ять автомобілів: Renault Duster (2016 року випуску), Subaru XV (2014 року випуску), Suzuki Jimny (2018 року випуску), Volvo XC90 (2019 року випуску) та Chevrolet Bolt EV (2021 року випуску) – останнє авто Лариса Княжицька придбала у 2022 році.

Лариса Княжицька є співвласницею ТзОВ «Новини-ТВ» та ТзОВ «Астра фінанс», з нардепом є пов’язані компанії «Інтерпрофіт» та «Редакція газети Вечірня газета». Дружина нардепа також задекларувала низку ІТ обладнання.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.