Пішки та вбрід під обстрілами: у Херсонській області пенсіонери самостійно вийшли з окупації

У Херсонській області літні люди пішки подолали непростий шлях, евакуювавшись із захопленого російськими окупантами селища у вільний населений пункт під контролем ЗСУ.

02.09.2022
Пішки та вбрід під обстрілами: у Херсонській області пенсіонери самостійно вийшли з окупації
Фото поліції

Про це 2 вересня передали в прес-службі поліції Херсонської області.

Як звертають увагу правоохоронці, безпечних шляхів евакуації наразі немає, поблизу сіл на лінії фронту йдуть важкі бої, населені пункти щодня обстрілюються з реактивних систем залпового вогню.

Але незважаючи на смертельну небезпеку, українці все ж самостійно виходять з-під обстрілів.

Назва окупованого селища, з якого евакуювалися 12 жителів, не називається з міркувань безпеки.

“Люди літнього віку пішки здолали кілька кілометрів, після чого брід через річку Інгулець дісталися найближчого населеного пункту, підконтрольного Україні, де несуть службу працівники Бериславського районного відділу поліції”, – йдеться в повідомленні.

Втомлених після довгого і небезпечного шляху чоловіків і жінок зустріли та заспокоїли правоохоронці.

Люди розповіли, що все життя прожили в селі, так що знають всі можливі місця переправи. Також вони зазначили, що в тому населеному пункті ще залишаються до 100 мирних жителів, переважно похилого віку, які не захотіли кидати домівки та господарства.

Евакуйованих громадян доставили в безпечне місце тимчасового притулку подалі від зони бойових дій.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.