Пілот львівської 80-ки розповів, як полює на ворогів на Донеччині

Військовий з позивним «Депп» – оператор дрону одного з десантно-штурмових батальйонів. У цивільному житті він був завскладом по медичній продукції. Усе життя до служби прожив у Бахмуті.

19.02.2024
Пілот львівської 80-ки розповів, як полює на ворогів на Донеччині

Перші пів року наступу росіян він нікуди не виїжджав. Довелося залишити своє місто, коли його почали рівняти під нуль, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Рік тому «Депп» отримав повістку, прийшов у військкомат та почав мститися ворогам.

«Окупанти стараються вночі пролізти невеликими групами по 2-3 людини. Ми справляємось та вбиваємо їх. Робота є постійно. Весільні дрони – дуже ефективна зброя, як виявилось. Нічні скиди набирають обертів. Коли ти знаходиш групу ворога, яка насувається, і розумієш, що там твої побратими сидять на позиціях, хочеться максимально класно зробити свою роботу, щоб нашим було максимально безпечно. Хочеш і робиш», – розповів військовий.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.