Підрядники зі Львівщини провели заміри для початку робіт з відновлення житла мешканців Херсонщини

Львівщина разом з іншими областями активно долучилась до відновлення житла мешканцям Херсонщини.

28.09.2023
Підрядники зі Львівщини провели заміри для початку робіт з відновлення житла мешканців Херсонщини

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, йдеться про додаткові населені пункти, які Львівщина нещодавно взяла під патронат в межах Програми «Пліч-о-пліч».

Стартували у середині липні із трьох населених пунктів: Нова Зоря, Таврійське та Біла Криниця. Роботи тут ще тривають.

«У Новій Зорі вже 12 об’єктів зроблено, 12 ще в роботі, у Таврійському також 12 зробили, на 22 об’єктах ще працюють наші підрядники, Біла Криниця – 19 завершили, на 34 ще ведуться роботи. Першочергово ремонтуємо пошкоджені домівки, в яких живуть люди, а також житло в яке після завершення робіт можуть повертатися мешканці», – розповів т.в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської ОВА Роман Дуля.

Нещодавно Львівщина взяла під патронат ще 13 населених пунктів Херсонщини. Це помешкання у с. Миролюбівка, с. Надеждівка (Білозерської громади), с. Східне, с. Загорянівка, с. Музиківка, с. Висунці (Музиківської громади), с, П’ятихатки, с. Красносільське, с. Садок, с. Стариця, с. Кучерське, с. Нова Кубань, с. Борозенське (Борозенської громади). Загалом у цих населених пунктах ремонту потребують 246 об’єктів.

Як розповів представник підрядної організації, яка буде виконувати тут ремонтні роботи, пан Михайло минулого тижня вже оглянули об’єкти пошкоджені в результаті обстрілів, зробили відповідні заміри для підготовки до початку виконання робіт.

Нагадаємо, у липні Львівщина долучилася до національної ініціативи «Пліч-о-пліч». Це ініціатива допомоги регіонів України у відновленні деокупованих і постраждалих від агресії росії громад. Херсонщина, як один з найбільш постраждалих регіонів, стала пілотним майданчиком для реалізації цього проєкту.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.