Підрядник міської ради крав гроші на очищенні водойм Львова

Личаківський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді двох місяців нічного домашнього арешту Любомиру Сікорі, якого підозрюють у привласненні грошей під час очищення водойм у Львові.

15.02.2024
Підрядник міської ради крав гроші на очищенні водойм Львова

Згідно з матеріалами справи, підприємець у 2022 році переміг в аукціоні на очищення від намулу водойм на території парків Львівської громади. Під час досудового розслідування слідчі встановили, що Любомир Сікора підробив документи та завищив роботи на майже 760 тис. грн, повідомляє Zaxid.net.

В ухвалі йдеться, що управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради у листопаді 2022 року оголосило тендер на очищення ставків у Снопківському парку, Піскових озерах, парку Архангела Михаїла та Горіховому гаю. Тендер можна знайти на сайті держзакупівель Prozorro. Єдиним учасником і переможцем аукціону став Любомир Сікора, який мав за 1,2 млн грн до кінця 2022 року виконати роботи.

За матеріалами справи, підрядник завищив ціну 759 тис. грн, не виконав роботи в повному обсязі, але підписав акти виконаних робіт та передав їх у ЛМР. На підставі документів міська рада видала платіжні доручення для оплати закупівлі. Згідно з ухвалою суду, всього Любомир Сікора отримав з міського бюджету майже 2 млн грн.

Суддя Дмитро Рудаков обрав Любомиру Сікорі запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту, який діятиме з 13 лютого до 7 квітня 2024 року. Зазначимо, що підприємця підозрюють у службовому підробленню (ч. 2 ст. 366 ККУ) та розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 ККУ).

Згідно з аналітичним порталом YouControl, підприємець Любомир Сікора зі Страдча Яворівського району зареєстрований як ФОП з 2008 року. Його основним видом діяльності є гуртова торгівля іншими рибою, раками та молюсками. Серед додаткових видів робіт є оренда вантажівок, будівельні та електромонтажні роботи, лісозаготівлі тощо.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.