Перевізників у Львові оштрафували за брак автобусів на маршрутах

У Львові від початку року перевізникам виписали 155 штрафів на загальну суму 263 тисячі гривень. Якщо перевізники не відновлять нормальну роботу маршрутів, з ними можуть розірвати договори.

14.02.2024
Перевізників у Львові оштрафували за брак автобусів на маршрутах

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Найбільше штрафів мають перевізники “Фіакр” та “Міра і К”. Також порушує домовленості АТП-14630.

Компанія “Фіакр” не забезпечує належний випуск транспорту на чотирьох лініях. Так на маршруті №17 курсує тільки 1 автобус замість 6. На маршруті №13 — 3 автобуси замість 6. На маршруті №34 — 5 автобусів замість 12. А на маршруті №41 — 6 автобусів замість 15. Перевізнику виписали 63 штрафи на суму 107 тисяч гривень.

Щодо “Міра і К”, то компанія не виконує свої зобовʼязання на маршруті № 27 — випускає на лінію 1 автобус замість 6, а також порушує графіки руху на маршруті № 8. Перевізнику виписали 61 штраф. Він сплатить майже 104 тисячі гривень.

Перевізник АТП-14630 недовипускає транспорт на маршрут № 21. Там курсує лише 4 автобуси замість 10. Компанії виписали 31 штраф на загальну суму майже 53 тисячі гривень.

“Сподіваємося, що накладені штрафні санкції стимулюватимуть перевізників відновити належну роботу проблемних маршрутів. Якщо вони і надалі будуть неспроможні виконувати свої договірні зобовʼязання, департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури буде розглядати можливість дострокового розірвання договорів та заміни перевізників на вказаних маршрутах”, — каже керівник управління транспорту Орест Олеськів.

Минулоріч у Львові за недотримання умов договорів перевізникам виписали 819 штрафів. Міський бюджет поповнився на майже 1,4 млн грн.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.