Пацієнти Львівського онкоцентру можуть безкоштовно отримати дороговартісний препарат

У Львівському онкоцентрі відтепер пацієнти з метастатичною аденокарценомою підшлункової залози зможуть отримати безкоштовне лікування препаратом Онівайд. Цей високоефективний препарат значно покращує результати лікування та підвищує якість життя пацієнтів.

26.07.2024
Пацієнти Львівського онкоцентру можуть безкоштовно отримати дороговартісний препарат

Як повідомляє пресслужба Львівської обласної ради, препарат Онівайд, призначений для лікування метастатичного раку підшлункової залози, діє шляхом атакування та знищення ракових клітин. Завдяки цьому пухлина зменшується, а метастази перестають поширюватись по організму. Окрім високої ефективності, препарат зменшує дискомфорт та біль, пов’язані з хворобою, і майже не викликає побічних реакцій.

На жаль, через високу вартість препарату, держава поки що не може закуповувати Онівайд для пацієнтів. Проте Міністерство охорони здоров’я України отримало цей препарат у якості гуманітарної допомоги та розподілило його між онкологічними закладами країни.

«Львівський онкоцентр отримав 100 флаконів Онівайду, що дозволить багатьом пацієнтам безкоштовно отримати високоефективне лікування метастатичного раку підшлункової залози. Це стане значним кроком у покращенні надання медичної допомоги в онкоцентрі та ефективно підвищить рівень лікування пацієнтів.

Ми висловлюємо щиру подяку Міністерству охорони здоров’я України за їхню надважливу роботу. Також дякуємо компанії Servier Ukraine за підтримку українських онкопацієнтів та ГО “Афіна. Жінки проти раку”, зокрема віцепрезидентці організації Вікторії Романюк, за надану допомогу. Ця підтримка дозволить значно покращити медичну допомогу та зберегти здоров’я наших громадян, що є нашим пріоритетом» – розповідають у Львівському онкоцентрі.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.