Палац на Львівщині продали з аукціону за 20 мільйонів

В аукціоні взяли участь п’ять компаній, а переможцем зі ставкою 20 млн грн (без ПДВ) стало приватне підприємство “Укрпромресурс-2008”. Заплатити за палац новий власник має упродовж 20 календарних днів.

14.06.2023
Палац на Львівщині продали з аукціону за 20 мільйонів

Фонд державного майна  14 червня провів аукціон із приватизації санаторію “Розділ” (колишній палац Лянцкоронських), що розташований у селищі Розділ у Львівській області. Про це повідомила пресслужба фонду.

Будівлі санаторію перебувають у занепаді та майже 20 років не використовувалися. Головний корпус санаторію – пам’ятка культури місцевого значення, яка, за даними фонду, потребує значних інвестицій у відновлення.

Переможець аукціону повинен підписати договір про охорону культурної спадщини та зберегти її історичний вигляд.

Як пише “Ліга.нет”, власником і керівником Укрпромресурс-2008 є Сергій Швиренко, основний вид діяльності компанії – гуртова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Йому також належать ТОВ “Юрейн” (гуртова торгівля продуктами) і ТОВ “Буський райагробуд плюс” (гуртова торгівля деревиною, будівництво).

Колишній палац Жевуських-Лянцкоронських у Роздолі був закладений у 1740 році. Після Другої світової війни у палаці влаштували санаторій “Розділ”, який пізніше увійшов до системи Укрпрофоздоровниці.

У 2004 році його продали київському ТзОВ “Мережа відпочинку” за 467 000 грн, але відновити роботу санаторію так і не вдалося. У 2015-2017 роках держава через суд повернула санаторій у державну власність.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.