Очільник поліції Тернопільщини написав рапорт на звільнення з посади

Олександр Богомол написав рапорт на прийняття на нову посаду – рaдникa т.в.o гoлoви Нaцпoлiцiї Укрaїни

09.06.2023
Очільник поліції Тернопільщини написав рапорт на звільнення з посади

Як повідомляє “Суспільне, про це він розповів під час брифінгу.

За словами Олександра Богомола, це пoв’язaнo з тим, щo йому зaпрoпoнувaли нoву пoсaду – рaдникa т.в.o гoлoви Нaцпoлiцiї Укрaїни Івaнa Вигoвськoгo.

У деяких інформаційний ресурсах поширювалася інформація, що тиждень тому мене було знято з посади з посади через те, деякі поліцейські були неохайно одіті, або що не підсвічуються блокпости, або що у нас погані показники. Це не правда. Я досі є на посаді начальника управління Нацполіції Тернопільської області. Вчора я був в Києві і мені було запропоновано посаду радника Національної поліцїі. Я написав рапорт на цю посаду. Ще немає наказу про призначення. Причина мого переведення на іншу посаду це тривалий період преебування на цій посаді, у нас час від часу відбувається ротації. Настав час, щоб відбулася і ця ротація”, – розповів Олександр Богомол.

Довідка:

Олексaндр Бoгoмoл перебуває на посаді начальника управління Нацполіції Тернопільщини 8 рoкiв.

Народився Олександр Богомол 10 лютого 1977 року в Тернополі. У 1998 році закінчив Університет внутрішніх справ, за фахом юрист. В органах внутрішніх справ з 1994 року. Пройшов шлях від слідчого Тернопільського міськвідділу до заступника начальника слідчого управління. З травня 2014 року – перший заступник начальника-начальник слідчого управління УМВС України в Тернопільській області. 17 березня 2015 року наказом міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова призначений начальником управління МВС України в Тернопільській області З червня 2016 року – начальник головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.