Одесита засудили до двох років умовно за антидержавні телефонні розмови

Він підтримував дії російських окупантів.

03.03.2023
Одесита засудили до двох років умовно за антидержавні телефонні розмови
Фото: умовне

З рішення Приморського суду стає очевидно, що все обвинувачення будувалося лише на аудіо прослуховуванні його телефону, пише одеське видання “Думська”. 

Зокрема, у документі наведено репліки засудженого:

  • “Ну смотри, вчера человек приехал с Херсона, они дальнобойщики на маршрутах, говорят, ждите, скоро тут будут русские”;
  • “Нет, конечно” (у відповідь на фразу “Да конечно будут, Саня, ты что, сомневаешься”);
  • “Ну то, что я поддерживаю других, а она блять капец” (за контекстом — підтримує росіян);
  • “Да, он поддерживает украинцев, я говорю, как оно есть”;
  • “Я поддерживаю, поддерживаю… был бы мой дед жив, он бы сказал, нахуя тут этот Бандера ебаный”;
  • “Вчера он стрелял в меня, а я сегодня его героем должен считать” (репліки підтримки агресії рф);
  • “Ага, ну и мы тут рядышком уже, пускай побыстрее… уже чтобы восторжествовало…” (у відповідь на фразу про бомбардування і зачистку російськими військами Миколаєва; репліки з побажаннями якнайшвидшої окупації Одеської області);
  • “Та ничего, прогнозы хорошие, уже под Николаевом стоят”;
  • “Ну наши” (у відповідь на запитання “Кто?”; репліки свідчать про те, що він відносить себе до російської сторони).

Зрештою, фігурант пішов на угоду зі слідством, повністю визнав провину і розкаявся, йдеться в рішенні суду. За це замість трьох років в’язниці, за виправдання, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф і глорифікацію її учасників, він отримав умовний термін — два роки.

Крім того, суддя склав для засудженого список літератури. Любителю “руського мира” потрібно прочитати Миколу Міхновського “Самостійна Україна”, Сергія Плохія “Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності” і Юрія Липу “Розподіл Росії”.

До того ж одесит залишився без телефона — його забрали на користь держави.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.