Німеччина передала Україні першу радіолокаційну станцію

Багатофункціональні радіолокаційні станції TRML-4D виявляють цілі в радіусі 250 км.

21.10.2022
Німеччина передала Україні першу радіолокаційну станцію
Фото: Hensoldt

Передача відбувається у рамках отриманого від Diehl Defense замовлення на суму, що обчислюється двозначним числом у мільйонах євро.

Загалом компанія Hensoldt в рекордно короткий термін має поставити свої чотири радіолокаційні системи, йдеться у їх звіті

“Ситуація в Україні потребує швидких та рішучих дій. Завдяки серійній виробничій лінії та самовідданості наших співробітників ми можемо поставити такі системи для захисту населення у найкоротші терміни”, — зазначив Томас Мюллер, генеральний директор Hensoldt.

TRML-4D дозволяє виявляти, супроводжувати й класифікувати різні типи повітряних цілей, зокрема, малорозмірні, швидкісні, низьколітаючі та/або маневруючі крилаті ракети.

Станція може супроводжувати до 1500 різних цілей на дальностях до 250 км. Максимальна висота виявлення становить 30 км. Літаки винищувальної авіації можуть супроводжуватися на відстані до 150 км, надзвукові ракети – на відстані до 60 км.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.