Німеччина передала новий пакет допомоги для ЗСУ

Уряд Німеччини оголосив про нові постачання для військової підтримки України, куди увійшли ракети для зенітного ракетного комплексу IRIS-T, вантажівки, тягачі та інший транспорт.

27.01.2023
Німеччина передала новий пакет допомоги для ЗСУ
Фото: умовне

Про це свідчать дані уряду Німеччини станом 27 січня, передає “Громадське”.

У Берліні не уточнюють, скільки саме ракет до ППО IRIS-T передали. До пакета допомоги також увійшли 13 вантажівок, дві вантажівки зі спеціальною системою завантаження (Wechselladesystem), 12 тягачів та 4 напівпричепи, 12 автомобілів охорони кордону, 2 пікапи тощо.

Також у планах — передати 14 бойових танків Leopard 2 A6 з боєприпасами, радари повітряного спостереження, броньовані евакуаційні машини та ще низку тягачів та напівпричепів.

З міркувань безпеки Федеральний уряд Німеччини не розкриває деталі щодо майбутніх пакетів допомоги, зокрема щодо способів і часу доставки, аж доки не відбудеться їх передання.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.