Науковці Львівського університету беруть участь у Програмі розвитку академічних менеджерів

Цими днями у Львові проходить навчальна програма професійного розвитку академічних менеджерів для закладів вищої освіти України.

14.04.2025
Науковці Львівського університету беруть участь у Програмі розвитку академічних менеджерів

Команда Львівського національного університету імені Івана Франка, яка відібрана Міністерством освіти і науки України та Британською Радою, складається із семи осіб, відбіраних на конкурсних засадах: Маріанна Кічурчак та Наталія Шегинська (економічний факультет), Клепанчук Ольга (факультет управління фінансами та бізнесу),  Тузяк Ярина (геологічний факультет), Яворська Галина (біологічний факультет), Ящук Юрій (факультет прикладної математики та інформатики), Василь Чорний (факультет іноземних мов).

Метою програми є зміцнення інституційної спроможності закладів вищої освіти шляхом розвитку компетентності академічних менеджерів з питань трансформацій у вищій освіті, належного врядування, стратегічного та фінансового менеджменту, управління персоналом, інтернаціоналізації та інституційних змін.

Міжнародний компонент програми забезпечують кейси від закордонних партнерів.

Як зазначають учасники, ця програма стане поштовхом до ініціатив, які сприятимуть якісним змінам університетських середовищ завдяки справжньому лідерству.

На тренінгах учасники опановують сучасні підходи до управління закладами вищої освіти і одночасно працюють над упровадженням власних ідей і рішень у практику.

Відомо, що очні тренінги програми будуть проводитися до 19 липня. А підсумкова презентація інституційних проєктів команд відбудеться на міжнародній конференції у вересні.

У січні Президент України і Прем’єр-міністр Великої Британії  підписали Угоду про сторічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії, яка закріплює співпрацю між закладами вищої освіти, науковими установами, зокрема в питаннях використання інноваційних і критично важливих технологій.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.