Насолодитись «Опіллям» з видом на Темзу: де купити продукцію броварні у Сполученому Королівстві

Велика Британія стала п’ятою країною, куди експортує продукцію тернопільський виробник.

06.06.2025
Насолодитись «Опіллям» з видом на Темзу: де купити продукцію броварні у Сполученому Королівстві

Відтепер пиво та квас «Опілля» можна купити в столиці Сполученого Королівства. Вони є як у Лейтоні на сході Лондона, так і в Ганслоу на заході.

«На сайті нашої пивоварні легко знайти адреси точок продажу «Опілля» в Великій Британії. Там можна придбати весь асортимент броварні: 11 сортів пива і «Білий», «Домашній» та «Чорний» квас. А вихід на зовнішні ринки навесні 2022 року експортовою лінійкою пива «Опілля» починало з Польщі. Далі були Італія, США, Грузія. У всіх цих країнах наша продукція користується попитом», — каже менеджер відділу експорту «Опілля» Мар’яна Рогальська.

Напої здобули прихильність поляків, італійців, американців, грузинів із тієї ж причини, з якої їх люблять українці. Все пиво «Опілля» зварене з добірної натуральної сировини за традиційною технологією роздільного бродіння і дозрівання за низьких температур. Увесь квас «Опілля» живого бродіння також із природних складників. Саме тому продукція найдавнішої броварні Тернополя — це втілення справжньої української традиції.

«В усіх країнах нашого експорту найпершими покупцями були українці, які з радістю зустріли улюблене пиво «з дому» і далі популяризували його серед мешканців країн перебування. Тепер ми радо задовольняємо запит Великої Британії на справжні українські пиво й квас. Насолодитись свіжим і смачним «Опіллям» з видом на Темзу чи під звуки Біг-Бена — доступна реальність. Популярність наших напоїв швидко зростає і за кордоном, і в Україні, тому «Опілля» безперервно покращує технологію і збільшує обсяги виробництва», — наголошує директор відділу експорту Лука Гомівка.

«Опілля» не тільки збагачує світові ринки традиційним українським продуктом, а й на різних континентах популяризує Україну через якість, традиції та відмінний смак.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.