Начальник ЛОВА Козицький прокоментував можливість бойкоту польських товарів

Очільник області наголосив, що відносини потрібно вибудовувати не з позиції сили, а на взаємоповазі і спільних цінностях.

14.02.2024
Начальник ЛОВА Козицький прокоментував можливість бойкоту польських товарів

“Історія наших народів часто була непростою. Досі є образи і гострі кути, які ми десятиліттями намагаємось переступити та забути разом.

Під час повномасштабного вторгнення poсії в Україну польський народ всіма своїми діями та допомогою засвідчив, що ми не вороги чи конкуренти, а побратими і посестри. Дякую величезне за допомогу!”зазначив Козицький.

Також він додав, що багато українських біженців під час війни знайшли людське ставлення і дім у Польщі: “Це про гідне життя, роботу та додану вартість, а ще – про податки, які ці люди сплачують у Польщі. Так само і українське зерно не знищить ні польських фермерів, ні економіки. А популістичні гасла деяких польських політиків не мають стати причиною погіршення відносин двох народів, один з яких зараз бореться за своє виживання.”

Зокрема Козицький наголосив, що Україна життям людей доводить цілому світу і Польщі своє право на існування, право бути та право сіяти хліб на власній землі.

“Дуже хотілося б, щоб Голодомор, блокування Чорного моря, зернового коридору, й інші злочини залишились злочинами комуністів і російської влади. Якщо завтра впадемо ми, то післязавтра – ви. І зерно до вас вже можуть не завозити, а вивозити від вас силою та просто забирати…” – додав начальник ЛОВА.

За даними Львівської митниці, за минулий рік 40% імпорту у Львівську область припадало на Польщу, на загальну суму – 1 млрд 200 млн доларів.

“Як бачимо, можливість дзеркального бойкоту польських товарів також є, але ми цього не хочемо. Бо знаємо, хто наш спільний ворог і готові далі протистояти разом poсійському агресору”, – підсумував Козицький.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.