На виставці дитячих творів у Львові встановили 2 мистецькі рекорди

Рекорди встановили під час Міжнародного марафону мандрівних виставок, який стартував 1 червня, у Міжнародний день дитини в “Львівському палаці мистецтв”.

03.06.2024
На виставці дитячих творів у Львові встановили 2 мистецькі рекорди

Як повідомляє пресслужба Львівської обласної ради, на виставці “Формула миру в мистецтві дітей” представлено рекордну кількість творів дитячого мистецтва, понад 2200.

Рекордсменом також стало найбільше за розміром полотно, яке розмалювали 14 дітей із різних регіонів України. Рекорди зафіксували представники Книги світових рекордів – міжнародного проєкту, який презентує унікальні особливості та досягнення людства в усьому світі.

“Для цієї виставки не потрібне знання мов. Це фантастика, бо це дитяче мистецтво, яке говорить своїми кольорами, своїм зображенням, тим, як діти бачать і зчитують війну. Це є неймовірний елемент створення іміджу України, правильного іміджу”, – наголосила заступник представника Міністерства закордонних справ України у Львові Катерина Терек-Медвецькі.

Після України такі ж мистецькі заходи планують провести в Ізраїлі, Німеччині, Польщі, Швейцарії та інших країнах світу.

“Наші діти на цій виставці є посланцями миру. Надалі експозиція побуває чи не на всіх континентах світу. Усюди ми хочемо говорити та нагадувати про Україну, акцентувати на тому, що усі діти та мешканці нашої країни хочуть миру”, – зазначила організатор виставки Ольга Михайлюк.

Серед учасників марафону є діти-сироти військових і діти з тимчасово окупованих і прифронтових територій.

“Виставка об’єднує понад 2200 творів дитячого мистецтва. Це послання надії, прагнення миру, які бачимо в очах наших маленьких митців. Це не просто картини, це повідомлення світу про нашу віру у краще майбутнє”, – сказав керівник Львівського палацу мистецтв Левко Ванькович.

У рамках відкриття також відбулась благодійна виставка-продаж. Усі виручені кошти буде передано на підтримку ЗСУ.

Переглянути виставку можна щодня, крім понеділка, з 11:00 до 17:30 години за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 17.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.