На війні в Україні загинули 10 французьких добровольців

Зараз в Україні воюють щонайменше 60-70 французьких добровольців, що входять до Інтернаціонального легіону.

26.04.2023
На війні в Україні загинули 10 французьких добровольців

На війні в Україні загинули 10 французьких добровольців. Про це пише французьке видання Le Monde. 

Видання поговорило з одним із добровольців легіону під псевдонімом П’єр, що воліє не показувати свого обличчя, адже готується до нового завдання в районі Бахмута, де він воює вже два місяці.

«Нас дуже мало французів, які борються тут за свободу України та Європи. Зізнаюся, розчарований», – каже доброволець. Цей 30-річний колишній держслужбовець приєднався до лав ЗСУ на початку березня 2022 року, оскільки він «має особисті та дружні зв’язки з Україною», країною, яку він регулярно відвідує понад десять років.

Лише третина французів має військовий вишкіл. Співрозмовник газети розповів, що до приїзду на українську територію він взагалі не мав досвіду участі у бойових діях. За його словами, багато хто шукає пригод, адреналіну та нестандартного способу життя.

Коментуючи мотивацію іноземних волонтерів, П’єр зауважує, що «багато хто шукає тут пригод і адреналіну. «Це нетрадиційний спосіб життя, який ми шукаємо. Але не в будь-якій країні. Україна – причина, яка здається надто очевидною», – зазначив він.

За словами кількох членів Інтернаціонального легіону, сьогодні в Україні залишається від 60 до 70 французьких солдатів-добровольців. Цю цифру важко перевірити, оскільки більшість із них відмовляються йти на контакт із ЗМІ, а командування Інтернаціонального легіону не повідомляє про свою чисельність.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.