На території Львівського автобусного заводу планують створити логістичний хаб

У ТОВ “Львівські автобусні заводи” розповіли, як планують відновлювати діяльність підприємства та чи перейшов їм у власність монастир кармелітів.

12.04.2024
На території Львівського автобусного заводу планують створити логістичний хаб

Про це “Еспресо.Захід” розповів розпорядник майна ТОВ “Львівські автобусні заводи” арбітражний керуючий Віталій Глеваський.

“Щодо планів інвестора з розвитку підприємства, то на території підприємства планують створити логістичний хаб. Це те, що закладено в плані санації ТОВ “Львівські автобусні заводи”, і те, за що проголосували кредитори, – каже Віталій Глеваський. – Одна з умов реалізації плану санації – це повне погашення вимог кредиторів, які визнав у встановленому порядку суд. Тобто всі фізичні та юридичні особи, які заявили вимоги, отримають свою справедливу сатисфакцію”.

При цьому Віталій Глеваський уточнює – йдеться не про Львівський автобусний завод, а лише частину його нерухомості.

“Аби не було підміни понять, треба розуміти, що є цілий набір суб’єктів господарювання, яким належить різне майно. Я маю стосунок саме до ТОВ “Львівські автобусні заводи”, – каже управитель. – У нас є об’єкти нерухомого майна, відмінні від земельної ділянки, а є безпосередньо земельна ділянка, – це теж треба враховувати. Та частина, де вже збудували житлові комплекси, – це не до нас. Монастир – я добре пам’ятаю цей об’єкт, бо він автентичний, – також не до нас. Якщо не помиляюся, це було майно заводу комунального транспорту, хоча до сьогодні структура власності уже могла змінитися. Динаміка така, що складно зрозуміти, що кому належить”.

За словами Віталія Глеваського, Укрексімбанк ще продає права вимоги, що стосуються заводу комунального транспорту, тож будь-хто з учасників майбутнього аукціону може придбати майно колишнього ЛАЗу.

Як з’ясував “Еспресо.Захід”, серед майна, яке вже кілька років намагається продати Укрексімбанк, – уже згадуваний монастир кармелітів, в якому колись облаштували актовий зал заводу, головний корпус ЛАЗу тощо.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.