На Тернопільщині затримали юнаків, які підпалювали залізничне обладнання

Спецобладнання регулює рух потягів та світлофорів на коліях.

14.03.2024
На Тернопільщині затримали юнаків, які підпалювали залізничне обладнання

Як повідомляє Поліція Тернопільської області, зловмисники – жителі Кременецького району, віком 20 та 17 років. Оплату за роботу вони отримували з криптогаманців, які зазвичай використовують російські спецслужби.

До поліції у Збаражі надійшло повідомлення від диспетчера Тернопільської дистанції сигналізації і зв’язку про загоряння релейної шафи поблизу залізничного переїзду в селі Шляхтинці.

“Рятувальники загасили займання. Речові докази на місці події свідчили про те, що спецобладнання підпалили умисно з метою зупинити рух потягів. Це призвело б до транспортного колапсу на залізниці“, – йдеться у повідомленні.

Старший підозрюваний через месенджер отримав “замовлення” на знищення залізничного обладнання. Невідомий скинув йому координати релейної шафи, яку необхідно було підпалити.

До цього чоловік залучив неповнолітнього товариша. За допомогою викрутки вони зламали дверцята релейної шафи, облили легкозаймистою рідиною та підпалили комплекс сигнальної установки. Результати виконаної роботи зняли на мобільний телефон та відзвітували замовнику в месенджер. За це на банківську картку отримали 9 тисяч гривень.

Поліцейські встановили, що наприкінці 2023 року 20-річний хлопець підпалив ще й релейну шафу на залізничному перегоні неподалік Тернополя.

Обом хлопцям слідчі оголосили підозри.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.