На Тернопільщині триває набір до штурмової бригади Нацполіції “Лють”

3 лютого стартував набір добровольців в об’єднану штурмову бригаду Національної поліції “Лють”. Вступити до лав новоствореного підрозділу на Тернопільщині виявили бажання уже понад 300 кандидатів.

07.02.2023
На Тернопільщині триває набір до штурмової бригади Нацполіції “Лють”
Фото: поліція Тернопільської області

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції у Тернопільській області. 

Об’єднана штурмова бригада “Лють” – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка, створений для відсічі збройної агресії росії. 

Заявки для вступу можна подати онлайн на сайті storm.mvs.gov.ua або ж у Центрах надання адміністративних послуг, що працюють у: 

  • Бережанах (вул. Банкова, 3); 
  • Чорткові (вул. Тараса Шевченка, 21); 
  • Теребовлі (вул. Князя Василька, 104 А); 
  • Кременці (вул. Шевченка, 56);
  • Тернополі (вул. Острозького, 6). 

У ЦНАПах надають консультації щодо умов діяльності штурмових бригад.

Записатися у бригаду “Лють” вирішив тернополянин Володимир Матвіїв, повідомляють у Нацполіції. 

“У мене була мрія працювати в поліції і зараз відкрився набір в штурмову бригаду “Лють”. Я вирішив скористатися можливістю та заповнити документи”, – розповідає хлопець.

У відомстві зазначають, що основу оперативно-штурмової бригади “Лють” становитимуть досвідчені працівники поліції та спепризначенці, котрі неодноразово брали участь у бойових діях. 

Приєднатися до новоствореного підрозділу виявив бажання старший оперуповноважений карного розшуку Тернопільського райуправління поліції Євген Оконський. У поліції він з 2014 року, пройшов декілька ротацій на східних рубежах нашої держави та готовий ділитися своїм бойовим досвідом з іншими.

“Свій шлях в поліції я починав з батальйону “Тернопіль”. За моїми плечима 17 ротацій у зону бойових дій. Я переконаний, що досвід, знання, навички, які є у нас, допоможуть нам здобути перемогу над ворогом”, – зазначає поліцейський.

Формування підрозділу “Лють” триває.

“На кандидатів, які пройдуть спеціальний відбір, чекає високоякісна підготовка та достойне грошове забезпечення. Після завершення військових дій кожен з працівників бригади зможе залишитися працювати в поліції. Запрошуємо вмотивованих, рішучих патріотів України долучитися до команди однодумців, щоб разом вигнати ворога з нашої землі”, – додають у поліції. 

Нагадаємо, на Тернопільщині розпочалася національна кампанія створення добровільних батальйонів МВС “Гвардія наступу”.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.