На Тернопільщині розпочалася національна кампанія створення добровільних батальйонів МВС

“Гвардія наступу” – це професійні штурмові бригади МВС. Їх створюють на базі Національної поліції, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

06.02.2023
На Тернопільщині розпочалася національна кампанія створення добровільних батальйонів МВС
Фото: умовне

Про це повідомляє пресслужба поліції Тернопільської області. 

В Україні офіційно розпочалася рекрутингова кампанія. Основу нових бригад складатимуть військовослужбовці, поліціянти та прикордонники, які мають бойовий досвід. У лавах “Гвардії наступу” очікують і на добровольців з-поміж цивільних осіб.

“Якщо ви патріот своєї держави, мотивована людина, віком від 18 до 60 років, і прагнете якнайшвидше очистити Україну від окупантів, тоді вам варто визначитися з підрозділом та підписати контракт”, – зазначають у поліції. 

І жінки, і чоловіки пройдуть тримісячне навчання. Їх готуватимуть до виконання бойових операцій на передовій, а це – посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. 

“Стати на захист нашої Батьківщини можуть не лише мешканці краю, але й люди, які втратили домівки та змушені були переїхати в інші області”, – додають у відомстві. 

Для того, щоб приєднатись до “Гвардії наступу”, потрібно подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, де представлені всі бригади, які комплектуються. 

“Ви обираєте бригаду, в якій хочете проходити службу: це може бути бригада Нацполіції “Лють”, чи бригади Держприкордонслужби “Сталевий кордон”, чи шість бригад Нацгвардії. Бійці “Гвардії наступу” матимуть гідне грошове забезпечення, а також соціальні пільги, які отримують військовослужбовці та поліціянти”, – зазначають у поліції. 

Подати анкету можна й через Центри надання адміністративних послуг. На Тернопільщині рекрутингові центри працюють у Бережанах, Чорткові, Теребовлі, Кременці та в Тернополі.

Нагадаємо, до “Гвардії наступу” за перший день набору звернулися тисячі добровольців.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.