На Тернопільщині пройшли професійну підготовку перші бійці бригади «Лють»

Перші бійці штурмової бригади Національної поліції «Лють» пройшли навчання з тактичної медицини, вогневої та тактичної підготовки. Це були базові знання, надалі вони більш поглиблено опановуватимуть військову службу за обраними напрямками.

14.03.2023
На Тернопільщині пройшли професійну підготовку перші бійці бригади «Лють»

Як пишуть у відділі комунікації поліції Тернопільської області, вишкіл був інтенсивний, проте бійці наполегливо тренувалися, відпрацьовували різні сценарії в умовах максимально наближених до бойових.  Тернопільській області Олександр Богомол.

«Я вам бажаю, щоб ви отримали добрих наставників, якісно підготувалися. У кожній справі початковий період є складним. Після закінчення війни усі бійці будуть працевлаштовані у лавах поліції», – привітав із успішним закінченням курсів поліцейських начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Олександр Богомол.

До завдань, які виконуватимуть бійці бригади «Лють», належить проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

«Ми хочемо пришвидшити перемогу. Чужого нам не потрібно, ми хочемо повернути своє», – зазначив один із бійців «Люті».

Набір до штурмової бригади «Лють» триває.

Заявки для вступу можна подати онлайн на сайті storm.mvs.gov.ua або ж у Центрах надання адміністративних послуг, що працюють у:

  • Бережанах (вул. Банкова, 3);
  • Чорткові (вул. Тараса Шевченка, 21);
  • Теребовлі (вул. Князя Василька, 104 А);
  • Кременці (вул. Шевченка, 56);
  • Тернополі (вул. Острозького, 6).

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.