На Тернопільщині перші добровольці проходять конкурсний відбір у штурмову бригаду “Лють”

Перші охочі приєднатися до лав новоствореного підрозділу уже проходять етапи конкурсного відбору на службу.

13.02.2023
На Тернопільщині перші добровольці проходять конкурсний відбір у штурмову бригаду “Лють”

На Тернопільщині активно проходить рекрутингова кампанія з формування об’єднаної штурмової бригади Національної поліції “Лють”, повідомляють у поліції Тернопільщини.

Там зауважують, що бригада “Лють” – це бойовий штурмовий підрозділ Національної поліції України, бійці якого разом з військовослужбовцями братимуть участь у звільненні наших територій від окупантів. У складі бригади будуть штурмові загони, артилерійські дивізіони, фахівці піротехнічних підрозділів, снайпера та представники інших військових професій.

З початку оголошення набору у штурмову бригаду “Лють” заявки до вступу подали понад 300 кандидатів. Вони реєструвалися як через сайт storm.mvs.gov.ua, так і приходили до Центрів надання адміністративних послуг.

Серед охочих долучитися до штурмової бригади – люди віком від 18 до 55 років. Це і новачки військової справи, і ті хто має бойовий досвід і готовий ним ділитися. Усі вони пройдуть відповідну підготовку на базі навальних центрів системи МВС.

“У добровольців одна мотивація – захистити Україну. Один із кандидатів у бригаду «Лють» 55-річний Олег Кінаш, почувши про формування підрозділу, вирішив одразу записатися до нього. Син чоловіка з перших днів війни служить в Збройних силах України”, – додають у поліції.

Нині перші добровольці проходять етапи конкурсного відбору у бригаду: тестування, медичне обстеження, перевірку рівня фізичної підготовки, тестування особистісних характеристик, співбесіду.

Після успішного проходження відбору кандидатів зарахують до складу бригади “Лють”. Бійці матимуть такі ж пільги, які передбачені для поліцейських, а також достойну заробітну плату.

Набір до штурмової бригади триває.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.