На шахті “Відродження” на Львівщині провели обшуки

24 квітня на шахті “Відродження”, яка розташована у Червоноградському районі, працівники Націполіції провели обшуки та слідчо-оперативні заходи з метою документування організованої злочинної діяльності керівництва шахти.

25.04.2024
На шахті “Відродження” на Львівщині провели обшуки

Про це повідомив Олександр Клімов, керівник ГО «Дорожній контроль Захід».

Кримінальне провадження, порушене за ст. 149 КК України, стосується безпосередньо заступників директора Овчіннікова П.В., керівників дільниць управління та працівників шахти, які за попередньою змовою, з чітким розподілом ролей, організували “торгівлю людьми”.

“Підозрювана у злочині група осіб-працівників (не знаю, чи на чолі з директором шахти Овчінніком П.В., але думаю, що слідство розбереться) влаштували схему із залученням підземних працівників шахти до будівельних робіт на інших підприємствах, приватних ділянках керівництва шахти, тощо“, – зазначив Клімов.

Він пояснив, що гірники були залучені до роботи на будівельних майданчиках поза межами господарського комплексу підприємства. Впродовж декількох місяців згідно з табелями робочого часу працівникам шахти нараховувалася заробітна плата, також вони користувалися бронюванням від мобілізації та додатково отримували прибуток за надані будівельні послуги.

“Дана злочинна діяльність керівництва шахти «Відродження» триває роками, на чому зловмисники наживають чималі державні кошти в такий тяжкий для шахтарів час. Тоді ж виникає питання: скільки коштів вдалось нажити нечесним на руку керівникам? Вважаю, що керівник ДП «Львіввугілля» Вадим Крась, який позиціонує себе, як господарника, що зробив чимало для підвищення розвитку та добробуту підприємства, вживаючи заходи доброчесності, мав би відсторонити підозрюваних керівників шахти «Відродження», включно з директором, на час кримінального розслідування, з займаної посади, а також надати коментар, щодо того випадку, який трапився на згаданому відокремленому підрозділі”, – наголосив Клімов.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.