На реконструкцію вулиць Мазепи і Грінченка Львівська міськрада візьме 9,8 млн євро кредиту

Кошти залучать від Європейського інвестиційного банку на 20 років.

14.06.2024
На реконструкцію вулиць Мазепи і Грінченка Львівська міськрада візьме 9,8 млн євро кредиту

14 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про затвердження висновку щодо доцільності залучення 9,8 млн євро кредиту від Європейського інвестиційного банку на реконструкцію вулиць Мазепи та Грінченка, повідомляє Lviv.media.

Загалом на реконструкцію вулиць необхідно 13,5 млн євро, з них 3,7 млн євро місто виділить самостійно, 9,8 млн євро візьме у кредит. За ці кошти на вулицях Мазепи та Грінченка повинні облаштувати окремі смуги для громадського транспорту. Як вказано у рішенні це необхідно, тому що у цьому районі розташований найбільший у Львові комплекс лікарень, у тому числі дитячих, на базі яких формується екосистема “Незламні“. Крім того, тут проходять 6 міських автобусних маршрутів, 1 тролейбусний та приміські маршрути.

Що зроблять за ці кошти

  • Забезпечать безбар’єрний простірна вул. Гетьмана І. Мазепи та вул. Б. Грінченка;
  • Створять зупинки громадського транспорту “острівного” типу шириною 3,0 м та довжиною посадкового майданчика 35 м, які будуть розташовані між смугою громадського та приватного транспорту;
  • Облаштують пандуси на зупинках;
  • Облаштують пішохідні переходи;
  • Збільшать кількості смуг руху до 4-5;
  • Облаштують 148 місць для паркування;
  • Створять велосипедну смугу шириною 1,5-1,85 м;
  • Влаштують зони озеленення площею 24 648 м2 .

Реалізувати інвестиційний субпроєкт повинні протягом трьох років, тобто до 2027 року. Кредит візьмуть терміном на 20 років з пільговим періодом до 4 років. Погашення відбуватиметься частковими платежами двічі на рік відповідно до графіка. Перший платіж має бути через 60 днів після отримання траншу, Джерелом повернення будуть кошти ЛКП “Львівавтодор”, а також інші джерела, передбачені законодавством.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.