На Львівщині запрацював пункт пропуску «Нижанковичі – Мальховичі»

21 грудня відбулось урочисте відкриття пункту пропуску “Нижанковичі-Мальховичі”, який стане ще одним символом партнерства між Україною та Польщею.

22.12.2024
На Львівщині запрацював пункт пропуску «Нижанковичі – Мальховичі»

Як повідомив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко, цей пункт пропуску є стратегічно важливим для регіону, адже відкриває нові можливості для розвитку транскордонного співробітництва, торгівлі, туризму та посилення зв’язків між громадами по обидва боки кордону.

“Він сприятиме розвантаженню інших прикордонних переходів та зменшенню черг, що є важливим для всіх учасників руху. Прикордонне та митне оформлення здійснюватиметься польськими та українськими службами в системі потоку з польського боку кордону, де є розташована і вся інфраструктура переходу“, – зазначив Бучко.

Також він додав, що 3 вересня 2021 року відбулось урочисте закладання наріжного каменю на місці даного пункту пропуску.

“Зі свого боку хочу подякувати нинішній Воєводі Підкарпатській пані Терезі, за те, що сьогодні маємо змогу побачити реалізований проєкт. Щиро дякую уряду України за сприяння в реалізації проєкту. Окремі слова вдячності нашим польським партнерам за їхню допомогу. Відкриття цього пункту пропуску – це не лише інфраструктурний успіх, а й важливий крок до зміцнення добросусідських відносин. Нехай цей пункт стане місцем дружби, співпраці та розвитку для наших країн”, – підсумував заступник начальника ЛОВА.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.