На Львівщині запрацював перший Всеукраїнський центр з протезування

Сьогодні, 14 квітня, відбулось відкриття першої частини клініки.

14.04.2023
На Львівщині запрацював перший Всеукраїнський центр з протезування

Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький. 

Всеукраїнський центр з протезування реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки для людей, які постраждали внаслідок воєнних дій росії, заснували на базі одного з медзакладів Львівської області, де лікують захисників і захисниць України. 

У Центрі вже працюють: 

  • лабораторія, де виготовляють та збирають протези; 
  • реабілітаційний басейн; 
  • перша частина департаменту фізичної реабілітації; 
  • психологічна підтримка; 
  • музей протезів. 

“Усі технології, методи лікування та обладнання – найновіші у світі. Усі послуги для тих, хто постраждав через напад poсiї, – безкоштовні”, – зазначив Козицький. 

У клініці Superhumans Center працюватимуть висококваліфіковані українські фахівці, які переймають досвід медиків провідних клінік зі всього світу. За рік у Центрі зможуть прийняти до трьох тисяч пацієнтів, тож українцям не потрібно буде їхати на лікування за кордон. 

Козицький подякував українським лікарям-професіоналам, які будуть лікувати тут українських захисників і мирних жителів та усім фахівцям з-за кордону, які зголосилися ділитися досвідом.

Один з амбасадорів клініки, – американський бізнесмен Говард Баффет, під час відкриття Superhumans Center особисто передав чек на 1 мільйон доларів на протези нашим суперлюдям. До цього він пожертвував понад 16 млн доларів для центру реабілітації. 

В Україні наразі немає аналогів Superhumans Center.

“Вважаю, що такі центри мають бути у кожній області нашої держави. Як зазначають творці Superhumans, вже цьогоріч естафету у нашої області перейме Харківщина. Перебуваючи у Superhumans, відчуваєш, ніби ти у новій країні. Так і є. Ми творимо нову країну – без бар’єрів, з безмежними можливостями та суперлюдьми. Маю за честь бути причетним до розвитку цього проєкту”, – підсумував очільник області.

Нагадаємо, двом українським військовим встановлять протези у львівському Superhumans Center.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.