На Львівщині вже у 800 закладів освіти є доступ до інтернету в укриттях

У лютому укриття майже 1300 закладів освіти будуть з інтернетом.

19.01.2023
На Львівщині вже у 800 закладів освіти є доступ до інтернету в укриттях

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА. 

Восени 2022 року, за ініціативи начальника Львівської ОВА – Максима Козицького, було створено Робочу групу, мета якої – забезпечити в усіх укриттях закладів шкільної та дошкільної освіти Львівської області доступ до мережі інтернет. Очолив Робочу групу заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) – Олександр Кулепін. 

Вже сьогодні понад 800 закладів освіти, під час загроз ракетної небезпеки, проводять повноцінне навчання в укриттях, а діти завжди залишаються з батьками на зв’язку. У лютому кількість укриттів з Wi-Fi сягне 1300 закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Львівської області. 

«Будучи батьком, я прекрасно розумію батьків, які хвилюються про безпеку своїх доньок та синів. Тому ми у Львівській ОВА прагнемо забезпечити всі укриття інтернетом, щоб завжди мати можливість зателефонувати діткам. Окрім цього, доступ до інтернету в укриттях закладів освіти надає можливість не переривати освітній процес, навіть під час повітряних тривог», – зазначив Олександр Кулепін. 

Серед закладів освіти, яким уже провели інтернет в укриття, є і Стрийська початкова школа №11. У закладі кажуть, підведення інтернету в укриття суттєво полегшило навчальний процес.

«Як укриття у нас слугують три приміщення і в кожному облаштували невеличкий медійний центр, де ми можемо провести будь-який урок. Усі приміщення обладнані звуковими колонками та інтернетом. Тепер ми впевнені в тому, що діти завжди будуть на зв’язку з батьками», – розповів директор Стрийської початкової школи №11 – Сергій Запісов.

Нагадаємо, провести інтернет в укриття шкіл та дитсадків області вдалося завдяки співпраці Львівської ОВА з Львівським ІТ-кластером, який у листопаді минулого року передав тисячу роутерів, та завдяки інтернет-провайдерам, які безкоштовно облаштовують укриття засобами зв’язку.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.