На Львівщині вперше в Україні почала діяти система е-квитка в обласному громадському транспорті

У Львівській області триває процес впровадження е-квитка у приміських та міжміських автобусних маршрутах, на яких діє різна тарифна сітка. Система «check-in – сheсk-out» дозволяє автоматично, відповідно до обраного маршруту, розрахуватися за проїзд.

25.10.2023
На Львівщині вперше в Україні почала діяти система е-квитка в обласному громадському транспорті

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, скористатися системою для оплати проїзду вже можуть пасажири на маршрутах Турківського напрямку.

Як це працює:

При вході в автобус пасажир прикладає банківську картку, або будь-який пристрій з функцією NFS до валідатора. Таким чином система реєструє початкову точку маршруту «check-in». При виході пасажир знову прикладає картку до валідатора та фіксує завершення поїздки «сheсk-out». Система автоматично обраховує відстань та кількість зупинок, які він проїхав після чого знімає кошти за проїзд.

«При відсутності покриття мережі, система працюватиме в offline-режимі і списання коштів здійснюватиметься після відновлення GSM зв’язку», – повідомив заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Також, в разі відсутності реєстрації під час виходу («сheсk-out»), система списуватиме з особистого банківського рахунку суму вартості проїзду еквівалентну вартості кінцевої зупинки.

«Система «check-in – сheсk-out» пришвидшить посадку пасажирів та мінімізує контакт «пасажир-водій», що дозволить останньому сконцентрувати свою увагу виключно на керуванні транспортним засобом», – зазначив начальник управління транспорту та звʼязку ЛОВА Степан Рудницький.

Станом на сьогодні в обласних автобусах Львівщини встановили понад 800 валідаторів. Безготівкова оплата повинна повністю запрацювати вже найближчим часом.

Ініціативу реалізують в межах співпраці Львівської ОВА з інвестором із впровадження АСООП «Smart Ticket Technology» та за підтримки міжнародної платіжної системи VISA.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.