На Львівщині відбулась зустріч щодо оптимізації мережі приміських та міжміських автобусних маршрутів

Учасниками зустрічі в межах проєкту «Діалог влади та суспільства» стали представники автотранспортних підприємств та керівники транспортних асоціацій області.

23.05.2025
На Львівщині відбулась зустріч щодо оптимізації мережі приміських та міжміських автобусних маршрутів

Як повідомив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко, у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та враховуючи повномасштабне вторгнення рф на територію України на Львівщині протягом декількох років спостерігається суттєве зменшення пасажиропотоку.

Згідно з даними КП ЛОР «Центральна диспетчерська служба пасажирських перевезень» щоденна середня кількість транспортних засобів, залучених до перевезень, становить 770 автобусів.

В межах проєкту «Діалог влади та суспільства» на Львівщині розпочали процес оптимізації мережі приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування. Зокрема, в мережі налічується 523 автобусних маршрутів та 45 перевізників.

“В межах оптимізації свої пропозиції подали всі перевізники. Проаналізувавши надані пропозиції департамент дорожнього господарства прийняв рішення щодо внесення змін до схем та розкладів руху, що своєю чергою забезпечить повну відповідність курсування транспортних засобів відповідно до умов договору. Частина автобусних маршрутів, де внесення змін суперечить вимогам Постанови КМУ № 1081 будуть винесені на черговий конкурс, а це понад 200 об’єктів”, – зазначив Бучко.

До основних завдань оптимізації відносяться:

– Приведення договорів у відповідність до фактично залученої кількості транспортних засобів на маршрутах;

– Реорганізація діючих маршрутів, відкриття нових автобусних маршрутів в межах територіальних громад;

– Приведення кількості транспортних засобів та рейсів відповідно до наявних пасажиропотоків на маршрутах.

Коментарі

20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.
17:01
Таємниці фотографії: музей, що зберігає спадщину
Гуляючи старовинними вулицями Львова, проходячи історичні площі та квартали, у самому центрі ви можете завітати у Львівський фотомузей. Це одне з найцікавіших місць для тих, хто цікавиться історією фотографії. Це місце, яке зберігає багатий мистецький спадок.
09:47
Львівʼянин може втратити високу посаду у футболі
УЕФА відкрив справу проти віце-президента Української асоціації футболу Олександра Шевченка, який є мешканцем Львова, і головою обласної футбольної асоціації.
09:01
“На службі” у проросійських депутаток й аферистів?
ТСК, яку очолюють депутатки Юлія Яцик та Анна Скороход, спершу спричинились до відкриття кримінального провадження проти курсанта Академії Сагайдачного, а згодом на темі його звільнення влаштували дискредитаційну кампанію проти навчального закладу.