На Львівщині ветерани війни та члени їхніх сімей можуть отримати грант на підтримку бізнесу

Йдеться про додаткові 300 тисяч гривень безповоротної допомоги в межах обласної програми.

15.05.2024
На Львівщині ветерани війни та члени їхніх сімей можуть отримати грант на підтримку бізнесу

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Ветеран війни або член його сім’ї може скористатися обласною програмою для отримання коштів на розвиток власної справи. Максимальний фінансовий ресурс на цей рік складає 10 мільйонів гривень.

Обмежень щодо виду діяльності ветерана немає. Обов’язковою умовою є створення додаткових робочих місць та участь у держпрограмі «Єробота».

«Одним із завдань програми є підтримка економіки, як наслідок будь-яка ініціатива підприємця має бути підтримана, в тому числі надання фінансової допомоги з обласного бюджету. Економіка в умовах війни повинна працювати і ми будемо допомагати в створенні додаткових робочих місць. На цей рік в обласному бюджеті передбачили 10 мільйонів гривень, а максимальна сума фінансування для підприємця становить до 300 тисяч гривень. Зараз розглянуті заявки від 7 ветеранів, які профінансують впродовж поточного року», – зауважив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Скористався можливістю та отримав фінансову допомогу ветеран Ігор Лучків. Чоловік упродовж 10 років займається виробництвом вишиваних сорочок. Спершу він виготовляв вишиванки у невеликому цеху, а згодом почав будувати нове приміщення доки не почалася повномасштабна війна.

Після півторарічного проведення у зоні бойових дій Ігор продовжив працювати на підприємстві.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.