На Львівщині у чоловіка, який перевозив в багажнику ухилянта, конфіскували авто

Старосамбірський районний суд визнав винним Євгена К. у незаконному переправленні людей через державний кордон, але звільнив від покарання, призначивши два роки іспитового терміну. Також суд конфіскував автомобіль Renault Master.

05.08.2024
На Львівщині у чоловіка, який перевозив в багажнику ухилянта, конфіскували авто

Євген К. є пенсіонером і займається виробництвом текстилю на Тернопільщині. Обвинувачений разом з військовозобов’язаним чоловіком 31 травня 2024 року, приїхав до пункту пропуску «Смільниця-Кросценко» в селі Терло Самбірського району. Чоловік проконсультував призовника, який хотів потрапити до Німеччини, й заховав його у спеціально обладнаному місці у багажному відсіку кузова, повідомляє Zaxid.net.

Прикордонники повідомляли, що ухилянтові 26-років і він є уродженцем Рівненщини. За перевезення через кордон він мав заплатити 3 тис. доларів.

У суді обвинувачений повністю визнав провину й розкаявся. Він розповів, що займається волонтерством і привозить з Європи автомобілі для ЗСУ. Зокрема, часто буває у німецькому Франкфурті. За словами Євгена К., до нього звернулася знайома й попросила перевезти через держкордон свого родича.

Обвинувачений також розповів, що йому вдалося пройти паспортний кордон й приховати ухилянта. Однак прикордонники помітили військовозобов’язаного, коли той виліз зі сховку й автомобіль наближався до пункту пропуску вже через польський кордон.

Суддя Артем Титов визнав винним Євгена К. у незаконному переправленні людей через держкордон, але призначив йому два роки умовного терміну. Крім цього, суд конфіскував автомобіль Renault Master 2012 року випуску, в багажнику якого обвинувачений перевозив ухилянта.

Вирок можна оскаржити у Львівському апеляційному суді.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.