На Львівщині судили жінку, яка прив’язувала брата ланцюгом до ліжка

Миколаївський райсуд виніс вирок жінці, яка протягом місяця щоночі разом із спільником прив’язувала психічнохворого брата ланцюгом до ліжка. Жінка також голосно кричала на родича та не забезпечила йому належного стану здоров’я, як доглядальниця.

29.01.2025
На Львівщині судили жінку, яка прив’язувала брата ланцюгом до ліжка

Про це йдеться у вироку, який оприлюднили у понеділок, 27 січня, у Єдиному державному реєстрі.

Випадок трапився у селі Тернопілля, що на Стрийщині. З грудня 2023 по серпень 2024 року обвинувачена, яка офіційно доглядала за братом з інвалідністю II групи та отримувала за це державну допомогу, систематично знущалася з нього. Впродовж серпня 2024 року Христина К. разом зі спільником прив’язувала брата металевим ланцюгом до ліжка, позбавляючи його можливості вільно пересуватися, належно харчуватися та справляти фізіологічні потреби.

Як наслідок, потерпілий опинився в лікарні, а Христину К. позбавили права на отримання соціальної допомоги по догляду. Також медична експертиза виявила у потерпілого садно на голові.

9 січня цього року обвинувачена уклала угоду про визнання винуватості з прокуратурою. Суд затвердив угоду та призначив їй покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном на один рік. Впродовж цього часу засуджена повинна періодично з’являтися для реєстрації до органу пробації.

Вирок можна оскаржити впродовж 30 днів.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.