На Львівщині судили прикордонника, який побив жінку дошкою

У Перемишлянах судили військовослужбовця одного із мобільних прикордонних загонів Анатолія І., якого звинуватили у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень жінці.

22.02.2024
На Львівщині судили прикордонника, який побив жінку дошкою

Головний сержант вдарив жінку дошкою по голові, бо вона продала його дружині поганий алкоголь, що призвів до отруєння, повідомляє Lviv.mediа.

Внаслідок побиття жінка отримала серйозні ушкодження: гематоми, забій, травматичні крововиливи у мозок та в шлунок. Експерти кваліфікували їх як важкі тілесні ушкодження, що загрожують життю.

На суді обвинувачений визнав свою провину і повідомив, що вже компенсував постраждалій 34,5 тис. грн матеріальної шкоди. Чоловік пояснив, що того дня, приїхавши додому на реабілітацію після поранення, дізнався, що його дружина отруїлася алкоголем, який купила в потерпілої. Він пішов до неї сваритися, але далі, за його словами, він погано пам’ятає перебіг подій.

На суді ж постраждала повідомила, що внаслідок побиття частково втратила зір, перенесла інсульт, їй провели кілька операцій і тепер вона потребує постійної допомоги інших осіб. Жінка попросила суд стягнути з прикордонника не тільки матеріальну шкоду, а й 400 тисяч грн моральних збитків.

Заслухавши усі аргументи, суддя Олександра Гуняк визнала Анатолія I. винним у завданні тяжких тілесних ушкоджень і засудила до 5 років позбавлення волі. При цьому його звільнили від відбуття покарання з іспитовим строком тривалістю 3 роки. Чоловік також повинен заплатити потерпілій 250 тис. грн моральної шкоди. Але цей вирок Анатолій І. ще може оскаржити у Львівському апеляційному суді.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.