На Львівщині пройшов ХІ Фестиваль технічної творчості серед закладів профосвіти

Учасниками Фестивалю стали одразу 14 професійно-технічних закладів Львівської області.

28.05.2025
На Львівщині пройшов ХІ Фестиваль технічної творчості серед закладів профосвіти

Про це повідомив Юрій Доскіч, керівник Благодійного Фонду сімʼї Доскіч.

Серед закладів, які брали участь у Фестивалі,  — Самбірський ПЛ, Турківський ПК, ВПУ N20 міста Львова, ВПУ N29 міста Львова, ВПУ N8 міста Стрия, ВПУ N34 міста Стрия, ВПУ N71 міста Кам’янка-Буська, Львівське вище професійне політехнічне училище, Львівське Вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва, Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва, Львівське Вище професійне училище технологій та дизайну, Новояворівське ВПУ, Рава-Руський ПЛ, Жидачівський ПЛ.

“Це була непересічна подія, яка демонструє високий рівень підготовки професійно-технічних фахівців на Львівщині. Наш Благодійний Фонд сімʼї Доскіч та підприємство «ГАЛ-КАТ» традиційно підтримали цей захід, розуміючи важливість ролі молоді в розбудові економіки та держави загалом. У складі журі від Фонду була представлена Ірина Мудрак, а від «ГАЛ-КАТу» — Руслан Петровський та Петро Гуляка. Маємо відзначити високий потенціал і рівень знань усіх учасників Фестивалю, відтак ми нагородили їх грошовими преміями та Грамотами. Віримо у їхній подальший успіх і готові підтримувати на шляху професійного зростання”, – зазначив Юрій Доскіч.

Також він додав, що розвиток професійно-технічної освіти на Львівщині був би неможливим, якби не постійна увага до цієї сфери і підтримка з боку начальника ЛОВА Максима Козицького, керівника обласного департаменту освіти Олега Паски, депутатського корпусу, місцевих органів влади й викладачів і керівництва закладів професійної освіти.

“Велика шана і вдячність їм за це! Ми ж, зі свого боку, продовжуємо запрошувати молодих фахівців на практику, а також пропонуємо їм роботу на підприємстві «ГАЛ-КАТ»“, – підсумував Юрій Доскіч.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.