На Львівщині посадовиця МСЕК брала хабарі за оформлення інвалідності

Суд призначив Аллі Веселій 93,5 тисяч гривень штрафу.

18.03.2024
На Львівщині посадовиця МСЕК брала хабарі за оформлення інвалідності

Суд виніс вирок ексголові Самбірської міжрайонної МСЕК (медико-соціальної експертної комісії) Аллі Веселій, яка брала хабарі за оформлення інвалідності, повідомляє Lviv.media.

Yа початку серпня 2023 року мешканець Львівщини хотів допомогти своєму батькові отримати другу групу інвалідності та прийшов у Турківську міську центральну лікарню, де спілкувався із медиками. Жінка, яка на той час виконувала обов’язки голови лікарсько-консультативної комісії Турківської лікарні, сказала чоловікові, щоб він звертався до неї, якщо потрібна буде «допомога у вирішенні питання». Після цього мешканець Львівщини звернувся до правоохоронців та діяв під їхнім контролем.

Лікарка сказала чоловікові, щоб він дав їй 2000 доларів нового зразка, щоб вона передала їх медикам МСЕК, а також ще 200 доларів винагороди для неї. Під час розмови із чоловіком жінка запевняла, що жодних проблем не виникне, якщо вона використає свої зв’язки, а також заявила, що «неодноразово допомагала людям таким чином».

26 вересня ця жінка приїхала у Самбір та передала 2000 доларів Аллі Веселій, яка очолювала Самбірську міжрайонну МСЕК, (обслуговує жителів Самбірського, Старосамбірського, Турківського районів). Наступного дня чоловік, який дав хабар, приїхав разом із батьком для огляду комісією. Алла Весела рекомендувала членам комісії підтримати рішення про присвоєння чоловікові II групи інвалідності, після чого йому видали відповідну довідку.

Дії Алли Веселої кваліфікували як одержання хабаря для себе за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави. Алла Весела уклала угоду про визнання винуватості з прокурором.

Суд призначив жінці, яка зараз очолює Сихівську міжрайонну МСЕК, 93,5 тис. грн штрафу.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.